De newsroom van het ministerie van BZKNieuwsberichten, toespraken en optredens

Contact

Woordvoerders ministerie van BZK

De woordvoerders bij het ministerie van BZK zijn alleen te bereiken voor de media.

Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier of bel telefoonnummer 1400.

Persvoorlichting ministerie van BZK algemeen

+31 (0)70 426 88 88

Buiten kantooruren is er altijd een woordvoerder met piketdienst bereikbaar via de meldkamer, telefoon 070 - 426 60 60.

Woordvoerders minister Ollongren

Anne van Pinxteren
woordvoerder

+31 (0)6 1175 3583
Anne.pinxteren@minbzk.nl

  • Versterking Groningen
  • AIVD
  • Covid-19
  • Algemene Bestuursdienst, Normering topinkomens
  • Constitutionele Zaken en Wetgeving

Marinda Giethoorn
woordvoerder

+31 (0)6 5007 9738
marinda.giethoorn@minbzk.nl

  • Wonen

Pauline van Voorst
woordvoerder

+31 (0)6 5005 4803
pauline.voorst@minbzk.nl

  • Bestuur (interbestuurlijke verhoudingen, financiën medeoverheden, gemeentelijke herindelingen)
  • Democratie
  • Politieke ambtsdragers 

Lukas van Fessem
woordvoerder

+31 (0)6 2192 1516
lukas.fessem@minbzk.nl

  • Verduurzaming gebouwde omgeving

  • Bouwregelgeving

  • Ruimtelijke Ordening (Nationale Omgevingsvisie, Omgevingswet, Stikstof)

Nicolette Stoel
woordvoerder

+31 (0)6 2169 6248
nicolette.stoel@minbzk.nl

  • Wonen

Woordvoerders staatssecretaris Knops

Emile Vaessen
woordvoerder

+31 (0)6 2030 2975
Emile.Vaessen@minbzk.nl

  • Koninkrijksrelaties
  • Grensoverschrijdende samenwerking

 

Jasmijn Dielesen
woordvoerder

+31 (0)6 5015 6077
jasmijn.dielesen@minbzk.nl

  • Rijksvastgoedbedrijf
  • Identiteit (paspoorten, Basisregistratie Personen, Rijksdienst voor Identiteitsgegevens, Centraal Meldpunt Identiteitsfraude en -fouten)
  • Rijksdienst , Arbeidsvoorwaarden collectieve sector 

 

Tom van Straten
woordvoerder

+31 (0)6 5017 4043
tom.straten@minbzk.nl

  • Digitale Samenleving
  • ICT
  • CIO Rijk
Cookie-instellingen
Cookie-instellingen sluiten

Cookie-instellingen wijzigen

Deze website maakt gebruik van cookies. Cookies worden onder andere gebruikt voor het bijhouden van statistieken, het opslaan van voorkeuren, het optimaliseren van deze website, de integratie van social media en marketingdoeleinden. Lees meer over cookies en jouw privacy in ons cookieverklaring. Wij gebruiken de hieronder genoemde soorten cookies.


Deze cookies gebruiken we om de basisfuncties van deze website te kunnen laten draaien en om inzicht te krijgen in het gebruik. Deze cookies verzamelen nooit persoonsgegevens. Deze cookies zijn noodzakelijk voor het functioneren van de website en worden daarom altijd geplaatst.

Deze cookies verzamelen gegevens zodat we inzicht krijgen in het gebruik en deze website verder kunnen verbeteren.

Indien u deze toestaat, worden deze cookies gebruikt door aanbieders van externe content die op deze website kan worden getoond. In sommige gevallen gaat het daarbij om marketing- en/of tracking cookies, die het gedrag van bezoekers vastleggen en op basis daarvan gepersonaliseerde advertenties tonen op andere websites.